MLT

Fundamenty zalane. Trwają ciężkie prace.

Zapraszamy wkrótce

Aktualności

02.11.16

SmartARS 00 pro - nowość na Targach ENERGETICS

Apator na targach ENERGETICS zaprezentuje najnowszy produkt „smart” z rodziny rozłączników izolacyjnych bezpiecznikowych listwowych: smartARS 00 pro. Jest to rozłącznik nowej generacji, wyposażony w moduły szybkiego montażu, które zapewniają bezpieczną instalację w technologii PPN. Aby zobaczyć wszystkie funkcjonalności smartARS 00 pro oraz zapoznać się z kompleksową ofertą - Apator zaprasza do bezpośrednich rozmów ze swoimi przedstawicielami na stoisku nr 22. Zaprezentuje się tam także Apator Elkomtech, który dostarcza rozwiązania IT oraz zaawansowane systemy telemechaniki i automatyki zabezpieczeniowej.
więcej >>
31.10.16

Konferencje, szkolenia, seminaria czyli program targów ENERGETICS 2016

Zapraszamy do zapoznania się programem wydarzeń towarzyszących Targom ENERGETICS i INFOSTRADA. W tym roku wspólnie z partnerami branżowymi przygotowaliśmy konferencje i szkolenia dotyczące m. in.: prawnych aspektów wprowadzania towarów na rynek Polski i UE, wyzwań wobec OSD (w tym regulacji jakościowych), oświetlenia ulicznego w świetle perspektywy 2020, budowy ogniw fotowoltaicznych, biogospodarki, zwiększania oszczędności energii elektrycznej, systemu wsparcia doradczego w zakresie efektywności energetycznej oraz OZE, wpływu zmian prawnych na procesy inwestycyjne w budownictwie telekomunikacyjnym czy instalacji światłowodowych, LAN, TV-sat i koncentrycznych w budynkach wielorodzinnych.

24.10.16

M&MR Trading Polska - „Kształtujemy przyszłość bezpieczeństwa”

Spółka M&MR Trading Polska za pośrednictwem Business Unit TransComfort dostarcza na rynek specjalistyczne węże, złącza oraz towarzyszącą im armaturę przemysłową. Firma oferuje przewody na bazie węży gumowych, tworzywowych i stalowych w zakresie ciśnienia do 200 bar i średnicy do DN 1500 mm. O sobie mówią: „Wyposażamy między innymi instalacje odsiarczania spalin, rozładunku cystern drogowych i kolejowych, hydrotransportu popiołów, a także przesyłu paliw alternatywnych. Reprezentujemy na polskim rynku uznane na całym świecie firmy jak Continental ContiTech, Taurus, Phoenix oraz DIXON”. Szczegółową ofertę będziecie mogli sprawdzić podczas Targów ENERGETICS w ramach strefy Utrzymania Ruchu. 
więcej >>
24.10.16

Automatyka przemysłowa od Sitaniec Technology

Firma Sitaniec Technology zaprezentuje swoją ofertę w strefie Utrzymania Ruchu podczas Targów ENERGETICS. Firma świadczy usługi inżynierskie dla szerokiej grupy odbiorców, począwszy od małych aż po duże międzynarodowe przedsiębiorstwa przemysłowe. Od początku założenia firmy w 2000 roku, ważnym elementem działalności jest również sprzedaż urządzeń i podzespołów automatyki, komplementacja dostaw, dobór urządzeń oraz wsparcie techniczne. Sitaniec Technology ściśle współpracuje z firmami Siemens, Omron, WIKA, Sick, dzięki czemu oferują kompletne rozwiązania dla przemysłu – począwszy od projektu, poprzez inwestycję aż do utrzymania ruchu.
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9