MLT

Fundamenty zalane. Trwają ciężkie prace.

Zapraszamy wkrótce

Aktualności

21.10.16

Nowości od firmy BEZPOL

Podczas Targów ENERGETICS BEZPOL zaprezentuje trzy nowości: urządzenia do pomiaru i kompensacji prądów ziemnozwarciowych, przekładniki prądowe oraz produkty dla energetyki kolejowej. W ofercie firmy znajdują się również: napowietrzne ograniczniki przepięć nN, ograniczniki przepięć średniego i wysokiego napięcia, urządzenia do ogrzewania i wentylacji szaf rozdzielczych, osprzęt do linii napowietrznych 110 kV, 220kV, 400kV; osprzęt transformatorowy i osłony izolacyjne, uziomy i elementy instalacji uziomowych, osprzęt do linii napowietrznych i kablowych nN i sN. 
więcej >>
19.10.16

Inspekcja i inwentaryzacja infrastruktury sieci energetycznych

Wykorzystanie nowoczesnych technologii w inspekcji i inwentaryzacji sieci energetycznych obecnie zyskuje co raz większą popularność. Podczas Targów będzie można zapoznać się z ofertą rozwiązań w tym obszarze.  Firma Nadowski Sp.J. zaprezentuje szeroką gamę rozwiązań służących do inspekcji, inwentaryzacji oraz projektowania infrastruktury sieci energetycznych. 
więcej >>
18.10.16

Forum Dystrybutorów Energii - Niezawodność dostaw energii elektrycznej w Polsce

Polskie Towarzystwo Przesyłu i Rozdziału Energii Elektrycznej wspólnie z Targami Lublin zapraszają do zgłaszania uczestnictwa w drugiej edycji Forum Dystrybutorów Energii, które odbędzie się 15 listopada (godz. 12.00 - 16.00, sala konferencyjna B1) podczas Targów Energetycznych ENERGETICS. Aby zgłosić uczestnictwo w Forum należy przesłać wypełniony formularz zgłoszeniowy na adres: dylinska@ptpiree.pl. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej: forum.ptpiree.pl
więcej >>
17.10.16

Ostatnia szansa na zgłoszenie uczestnictwa w Targach ENERGETICS

Termin nadsyłania zgłoszeń uczestnictwa w Targach Energetycznych ENERGETICS dobiega końca. Wszystkie firmy, które są zainteresowane zaprezentowaniem swojej oferty podczas Targów mogą nadsyłać zgłoszenia do 18 października (wtorek) 2016 r. 
2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10